Sven Stevens

Alles over Fashion

Bij Musee Lalique kunt u een uniek kijkje nemen naar de kunstwerken van René Lalique

1 min gelezen

Musee Lalique is een museum dat vol staat met prachtige kunstwerken van René Lalique. Wanneer u houdt van kunst is dit zeker iets voor u! René Lalique is een geweldige glaskunstenaar en juwelenontwerper uit de 19e en de 20e eeuw. René Lalique wordt ook wel de Davinci onder de juwelen genoemd. René Lalique heeft door de jaren heen vele prachtige glaswerken en juwelen ontworpen die u nu kunt bekijken in het museum in Doesburg. Bij Musee Lalique kunt u een uniek kijkje nemen naar de kunstwerken van René Lalique. Het museum staat vol met touchscreen schermen waarmee bezoekers kunnen inzoomen op de details van de kunstwerken.

Dit is gedaan omdat René Lalique altijd te werk ging met een vergrootglas. Ook controleerde René Lalique de kunstwerken altijd met een vergrootglas nadat hij ze had afgerond. Zo kon hij nog eventuele fouten herkennen en aanpassen. Het werk van René Lalique staat dan ook bekend als symbolische kunst en het zit vol met kleine ( geheime details ). Musee Lalique is dus zeker een aanrader voor iedere kunst fan! Voor meer informatie kunt u ook kijken op de website van Musee Lalique.