Sven Stevens

Alles over Fashion

Onenigheid met uw huurbaas? Ga naar Informatie huurrecht.

2 min gelezen

Ben de trotse ouder van een zoon van 20 jaar. Hoewel hij inmiddels niet meer thuis woont blijven de zorgen zich opstapelen. Voorheen woonde hij in een studentenflat met meerdere jongelui. Hij studeerde in Amsterdam, en wat is makkelijker om daar ook te wonen. Nu heeft hij zijn studie met succes afgerond en is verhuisd naar een eigen woning in Purmerend. Ik schrok wel toen ik voor de eerste keer bij hem op visite kwam. Gezien de reis afstand was ik niet eerder in de gelegenheid om langs te komen. Maar hij had net zo goed thuis de zolder af kunnen huren, was tenminste groter dan wat hij nu heeft. En de huurprijs was ook niet misselijk, € 550,- per maand en daar kwam nog een maand extra voor borg bij. Helaas had mijn zoon het contract getekend dat hij minimaal voor één jaar het huisje huurde, mocht hij er eerder uitgaan was hij zijn borg kwijt. Op zich een leuke omgeving om te wonen, maar het huisje was in zeer slechte staat. Om hier zoveel huur voor te betalen is echt belachelijk. Na één jaar had hij het daar wel voor gezien en wilde dolgraag weer thuis wonen. Hij had onenigheid met de huurbaas over het achterstallige onderhoud. Via Informatie huurrecht heeft hij toch de borg terug gekregen.  huurrecht-300x300

Weer thuis.

Informatie huurrecht heeft het voor elkaar gekregen dat mijn zoon zijn borg terug kreeg, ondanks het huurcontract wat hij heeft getekend. Mijn zoon is blij dat hij weer thuis woont. Voorlopig is hij niet van plan om te verhuizenbalance-1172800-300x204